Välkommen till Daga församling - en del av Svenska kyrkan  

 


 

Medarbetare

För allmänna kontaktuppgifter till församlingen (adress, telefon m.m.), följ denna länk: Kontakt



 

Vik. kyrkoherde

Elisabeth Volden                                                                                                                                 Tel. 0158-200 23                                                                                                                        Mobiltelefon: 076-145 70 73
Epost: elisabeth.volden@svenskakyrkan.se

  


Vik. komminister

Yvonne Bolin Bolorin
0158-200 23                                                                                                                    Mobiltelefon: 076-145 70 43                                                                                                     Epost: yvonne.bolin.bolorin@svenskakyrkan.se



Kantor

Mari Lindskog
0158-200 23                                                                                                     Mobiltelefon: 076-145 70 74
mari.lindskog@svenskakyrkan.se


Församlingsvärdinna

Pia Forss
0158-200 23
Mobiltelefon: 076-145 70 80

pia.forss@svenskakyrkan.se


Kyrkvaktmästare


Lotta Thunholm
0158-200 23
Mobiltelefon: 076-145 70 75

lotta.thunholm@svenskakyrkan.se



Kyrkoskrivare/assistent


Lena Östling Andersson
Telefon: 0158-200 23
Mobiltelefon: 076-145 70 71
Epost: lena.ostling-andersson@svenskakyrkan.se 



Arbetsledande kyrkvaktmästare 

Clas Gustafsson
0158-200 23                                                                                                      Mobiltelefon: 076-145 70 79

clas.gustafsson@svenskakyrkan.se